3 ADET YATIRIM İŞLEMİNE BETSİLİN’DEN 300 TL FREEBET

BETSİLİN 300 TL FREEBET
1. 3 Adet yatırım işleminin olası kayıp durumunda toplam yatırımınızın %10′ u Free Bet olarak eklenmektedir.
2. Bonustan yararlanabilmeniz için yatırım işleminizde yapacağınız 3. yatırımınızın 1. ve 2. yatırımınızdan fazla olması gerekmektedir( her yatırımınız min 50 ₺ olmalıdır ). Örneğin 1.000₺ + 1.000₺ + 50₺ yatırım yapmanız durumunda son yatırımınız ilk iki yatırımınızdan düşük olduğu için bonus hakkınız bulunmayacaktır. (Aynı anda 3 yatırım gerçekleştirerek bu promosyondan faydalanamazsınız.)
3. Çekim işlemi gerçekleştirildiği an yatırım adedi sıfırlanır. Çekim sonrası ilk yatırım 1. olarak baz alınarak daha sonra gerçekleştirilen yatırımlar üzerine eklenerek devam eder.
4. Free Bet talep edebilebilmesi için açık bahis ve bakiyenin bulunmaması gerekmektedir.
5. Bonustan yararlanabileceğiniz max. miktar 300 TL ile sınırlandırılmıştır.
6. Freebet tanımlandığında yatırım sayısı tekrar sıfırlanacaktır ve hesaplanan yatırımlar için herhangi bir hakkınız kalmayacaktır.
7. Yapmış olduğunuz yatırımlarınıza site içerisinde bulunan aktif bonuslardan kullanmanız Free Bet kampanyasından yararlanmanıza engel değildir.
8. Max.kazanç alınan Free Betin 10 katıdır.10 katından fazla kazanç sağlanması durumunda extra miktar silinecektir.
9. Bu promosyon bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.
10.Betsilin, promosyonları suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Betsilin genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve kapatma hakkını saklı tutar.
11.Son 3 yatırım kaybının öncesinde 24 saat içerisinde çekim işlemi gerçekleştirmiş kullanıcılar bu promosyondan yararlanamamaktadır.
Genel Bonus Kuralları ve Şartları geçerlidir.