Premier Lig yönetimi ligi tamamlamayı hedefliyor.

Sporla ilgili en son ve en güncel haberlere betsilin bonus haber  sekmesinden  ulaşabilirsiniz.

İngiltere’de Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle askıya alınan Premier Lig‘de sezonun tamamlanması amaçlanıyor.İngiliz basınında yer alan habere göre, Premier Lig yönetimi ve kulüplerin yetkilileri video konferans yöntemiyle toplantı yaptı.

Haberde toplantının ardından yapılan açıklamaya yer verilirken, maçların yeniden başlatılmasıyla ilgili bir çok farklı teori üzerinde durulduğu kaydedildi.

İnsan sağlığının birinci öncelik olduğu vurgulanan açıklamada, “2019-2020 sezonunu tamamlama hedefimiz devam etmekte ancak Koronavirüs nedeniyle kesin bir tarih verilememektedir. Premier Lig, sağlık koşulları elverdiği zaman yeniden başlayacaktır.” ifadelerine yer verildi.

 

Bu tarz haberlere, istatistiklere ve analizlere sizde sitemiz betsilin bonus haber sekmesinden ulaşabilir ve tüm maçlarda olduğu gibi Bundesliga maçlarına da Betsilin adresinde canlı bahis yapabilirsiniz. Sitemizle ilgili sorularınız, talepleriniz, istekleriniz ve görüşleriniz için betsilin canlı destek sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.